Regionalno 2015

На основу остварених бодова и према Правилнику Регионалног такмичења талената, следи коначан списак полазника Регионалног центра за таленте Бор који су стекли услов и иду на Републичко такмичење талената.

Они ће се такмичити у Београду са осталим пласираним ученицима из целе Србије 6. јуна 2015. године. За ученике 6. разреда такмичење талената је завршено јер се њихов узраст не такмичи даље.

Пратите на нашем сајту обавештења и детаљне информације у вези одласка на Републичко такмичење.

Име Презиме Разред Предмет Место
Лука Момчиловић 6. информатика 1
Ива Комар 7. географија 1
Јана Милетић 6. биологија 1
Исидора Најдић 3. историја 1
Ања Петковић 1. историја 1
Милица Цветковић 6. физика 1
Анастасија Михајловић 6. физика 1
Алиса Стојић 1. енглески језик  1
Немања Станојевић 4. биологија 1
Јана Миленковић 6. математика 1
Јована Пејчић 6. математика 1
Катарина Михајловић 4. биологија 1
Милан  Здравковић 4. информатика 1
Давид Тротер 4. информатика 1
Михајло Николић 4. информатика 1
Владан Ђорђевић 3. енглески језик   2
Душан Терзић 7. енглески језик  2
Александра Крстић 3. заштита животне средине 2
Марко Јеленковић 6. биологија 2
Урош Богдановић 4. историја 2
Марина Николић 6. биологија 2
Миња Денковић 6. физика 2
Тара Јевтић 6. физика 2
Љубица Живковић 1. енглески језик  2
Теодора Драгојевић 6. биологија 2
Немања Марковић 6. биологија 2
Мила Петровић 6. биологија 2
Ђорђе Петровић 6. енглески језик  2
Анђела  Јовановић 3. информатика 2
Александар Јанковић 6. биологија 2
Невена Костић 4. биологија 2
Ђорђе Родић 1. енглески језик 3
Маја Куцановић 4. енглески језик 3
Ива Милковски 1. енглески језик 3
Александра Петковић 8. физика 3
Лука Бранковић 7. енглески језик  3
Марија Маринковић 8. биологија 3
Ненад Личић 4. информатика 3
Предраг Милијић 8. енглески језик  3
Анђела Станков 7. математика 3
Катарина Живић 8. историја 3
Катарина Ђоровић 7. историја 3
Јована Гајић 7. историја 3
Јелисавета Николић 2. историја 3
Невена Лазаревић 7. енглески језик  3
Матеја Милошевић 7. енглески језик  3
Јован Тасић 6. историја 3
Ана Василијић 6. физика 3
Петра Војиновић 6. физика 3
Јована Јовановић 3. енглески језик  3
Нина Тошић 2. енглески језик  3
Сара Пешић 2. историја 3
Јован Станковић 3. информатика 3
Никола Станојловић 3. информатика 3
Стефан Москаловић 7. биологија 3
Ђорђе Ницић 3. заштита животне средине 3