Regionalno 2013

На основу остварених бодова и према Правилнику такмичења, следи коначан списак полазника Регионалног центра за таленте Бор који су стекли услов и иду на Републичко такмичење талената које ће се одржати у Београду 1.јуна 2013. године.

За ученике 6. разреда такмичење талената је завршено јер се њихов узраст не такмичи даље.

Рб Име Разред Предмет Освојено место
1.      Милица Мишић 3 историја 1
2.      Михајло  Николић 2 информатика 1
3.      Ања Петковић 7 историја 1
4.      Ива Петковић 7 математика 1
5.      Паулина Алексић 8 математика 1
6.      Марија  Агић 8 математика 1
7.      Емилија Стојилковић 1 заштита животне средине 1
8.      Анђела Беркењечевић 1 заштита животне средине 1
9.      Ђорђе Јовић 4 информатика 1
10.              Миља Ћирић 3 математика 1
11.              Иван Тасић 3 хемија 1
12.              Анђелика Радивојевић 3 математика 1
13.              Немања Аксић 3 хемија 1
14.              Ана Пушица 3 заштита животне средине 1
15.              Данијел Ђорђевић 8 математика 1
16.              Данило Радојковић 1 математика 1
17.              Теодора Миливојевић 1 енглески језик 2
18.              Лазар Симић 8 заштита животне средине 2
19.              Катарина Цолић 8 заштита животне средине 2
20.              Дина Димитријевић 1 заштита животне средине 2
21.              Видо Младеновић 3 математика 2
22.              Катарина  Петров 3 математика 2
23.              Теодора  Булог 3 математика 2
24.              Теодора  Стојановић 2 математика 2
25.              Иван  Голубовић 1 енглески језик 3
26.              Јелисавета Николић 8 историја 3
27.              Страхиња Јаћимовић 3 енглески језик 3
28.              Јована Стевановић 8 хемија 3
29.              Михаило Грбић 8 хемија 3
30.              Милица  Јовановић 2 математика 3
31.              Никола  Ђорђиески 8 географија 3
32.              Ивана Миливојевић 3 енглески језик 3
33.              Ивана Јовановић 3 енглески језик 3
34.              Милош Вулета 1 заштита животне средине 3
35.              Јована Казимировић 8 енглески језик 3
36.              Ива Милковски 7 енглески језик 3
37.              Никола Митић 4 историја 3
38.              Милан Здравковић 2 информатика 3
39.              Маријана  Цветковић 8 историја 3
40.              Јелена Пушица 7 српски језик 3
41.              Никола Марковић 3 математика 3
42.              Наталија Соколов 2 енглески језик 3
43.              Бранислав  Михајловић 8 информатика 3
44.              Иван Јеремић 2 историја 3
45.              Јелица Вучковић 4 психологија 3
46.              Милош Јовановић 2 енглески језик 3
47.              Милан Мишић 3 енглески језик 3
48.              Ксенија Степановић 3 биологија 3